Regulamin promocji: „Druga, tańsza rzecz -50%” (zw. dalej Promocją).

1.Promocja obowiązuje w dniach od 23.10.2015 do odwołania.

2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.

3. Każdy klient, który w dniach od 23.10.2015 do odwołania zakupi co najmniej jedną rzecz z asortymentu marki House, będzie mógł zakupić drugą, tańszą rzecz z rabatem -50%.Warunkiem zakupu drugiej, tańszej rzeczy z rabatem -50% jest zakup co najmniej jednej rzeczy z kolekcji House.Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna – klientowi przysługuje rabat z każdych 2 sztuk (tańsza z rabatem -50%).

4. W promocji bierze udział cały asortyment marki House.

5. Promocja nie obejmuje rzeczy obcych marek (Converse).

6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi.

7. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne – klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.

8. Zwrot towaru :Klient nie może dokonać oddzielnie zwrotu – tylko jednej sztuki zakupionej z rabatem -50% jak również klient nie może zwrócić oddzielnie tylko rzeczy zakupionej w pełnej cenie w promocji.Aby dokonać zwrotu towaru – klient musi zwrócić obie sztuki zakupione w promocji.Jeżeli jedną z zakupionych rzeczy jest towar nie podlegający zwrotom Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu towarów objętych promocją.

9. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom na standardowych zasadach.

10. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.